RD SILEO

Typ: 
bungalov
Informácie o dome: 

Zastavaná plocha domu: 110m2
Celková úžitková plocha je 86m²
Terasa: 20

Rodinný dom SILEO je typický svojou kompaktnosťou a praktickým využitím svojho priestoru.
Pri realizácii stavby sú používané iba kvalitné a overené stavebné materiály ako tehly Wienerberger PROFI, vysokokvalitná škridla Mediterran, hydroizolácie ICOPAL, tepelné izolácie KNAUF a EXTHERM, tepelnoizolačné plastové okná a dvere Fenestra a mnoho ďalších...
Podlahové vykurovanie ako aj rozvody vody sú realizované v plastohliníkovom prevedení SANHA. Kotol plynový, kondenzačný BAXI so 45l vstavaným zásobníkom TÚV, ekvitermickou reguláciou a vonkajšou tepelnou sondou zaručuje maximálnu úsporu pri kúrení a ohreve TÚV. Inštalovaný KRB v obývacej izbe, stenové LED nočné osvetlenie, AUDIO 5,1 SONY v obývacej izbe a mnoho iných vylepšení prispieva k nadštandardnému vybaveniu domu.
V každej z miestností je samostatné pripojenie na TV a internet + WiFi. Vo neprítomnosti majiteľov domu sa o bezpečnosť postará nainštalovaný bezpečnostný systém SATEL prepojený cez GSM. V dome je nainštalovaný elektronický vrátnik s kamerou LEGRAND.
Rodinný dom sa ponúka ako dokončená stavba na kľúč s podlahami, interiérovými dverami, maľbami, kompletným zariadením a vybavením kúpeľne. V cene je taktiež započítané kompletné oplotenie pozemku s bránou na diaľkové ovládanie s terénnymi úpravami, nadokrytým parkovacím miestom a chodníkmi zo zámkovej dlažby, trávnikom, okrasnými tujkami a veľkorysou nadokrytou terasou. Mesačné náklady na prevádzku domu nepresiahnu 100,- €.
 

10-ročná plná záruka na celú stavbu s kompletným záručným a pozáručným servisom
individuálnosť
nízka spotreba
nízkoenergetickosť rodinného domu
samostatnosť, pohodlie, ticho RD, nezávislosť, sloboda